Blog

DIETAVKRABIČCE.CZ

ROZHOVOR S MARTINEM ZOUNAREM

Dnes pro vás opět máme rozhovor s oblíbeným hercem Martinem Zounarem, který naší krabičkovou dietu vyzkoušel a podělil se o své dojmy. :)

 

DIETAVKRABICCE.CZ

Velikonoční dobroty

Co takhle letos zkusit upéct tradičního velikonočního beránka v odlehčené verzi? Nebo z té spousty krásných barevných vajíček připravit vajíčkovou pomazánku, ze které nebudete muset mít výčitky? Dnes pro Vás máme dva recepty, které můžete letos (nejen) o Velikonocích vyzkoušet. :) 

DIETAVKRABIČCE.CZ

Jarní očista – mýtus o zázračném celeru

Možná jste postřehli, že se internetem (především Instagramem) opět šíří "nový zázrak", který má mít až kouzelné účinky na náš organismus. Toto kouzlo se jmenuje šťáva z řapíkatého celeru. Proto jsme si pro Vás dnes na toto téma připravili článek.

DIETAVKRABIČCE.CZ

Jeden den s krabičkovou dietou

Zajímá Vás, jak asi vypadá den s naší krabičkovou dietou? Rozhodli jsme se pro Vás zdokumentovat jeden celý den - od brzkého rána až po večerní závoz nových krabiček. 

dietavkrabičce.cz

Průvodce objednávkou – krok po kroku

Aby pro Vás bylo odebírání našich krabiček co nejpohodlnější, dnes Vám představíme celý postup od rozhodnutí se pro naší krabičkovou dietu až po její samotnou konzumaci!
 

DIETAVKRABICCE.CZ

Valentýnské menu

Svátek sv. Valentýna – den všech zamilovaných je tu už zítra, a pokud je již Vaše oblíbená restaurace zarezervovaná nebo jste se letos rozhodli připravit si romantickou večeři v pohodlí domova, máme pro Vás recepty na zdravé Valentýnské menu, které hravě zvládnete připravit. Skládá se z polévky, hlavního chodu a dezertu. První dva recepty pochází z naší knihy Vaše krabičková dieta, takže pokud Vás zaujmou, můžete si ji na našich webových stránkách ihned objednat.

DIETAVKRABICCE.CZ

Recepty z naší krabičkové kuchařky

Přinášíme Vám výběr receptů z naší kuchařky Vaše krabičková dieta. 

DIETAVKRABICCE.CZ

Naše desatero

Ať už naše krabičky odebíráte nějakou dobu nebo jste úplný nováček – sepsali jsme pro Vás menší shrnutí nejdůležitějších věcí, které je třeba při konzumaci dodržovat, aby jste dosáhli co nejlepšího výsledku.

DIETAVKRABICCE.CZ

Novoroční hubnutí - jak vydržet a nevzdat to

Povedlo se Vám shodit nějaká ta kila, jenže po pár týdnech, jste pomalu tam, kde jste byli. Jen málokdo z hubnoucích se s tím nesetkal.  Jak docílit toho, aby hubnutí nebylo začarovaný kruh? Zde Vám přinášíme pár rad.

DIETAVKRABICCE.CZ

Zdravé silvestrovské pochutiny


Jaký bude váš Silvestr 2016? Náš bude zábavný, veselý a plný originálního a především zdravého silvestrovského pohoštění. Nechte se námi inspirovat a oslavte příchod nového roku jinak

.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy