Jak vaříme jídlo

Výběr surovin

V naší výrobě pečlivě vybíráme ty nejčerstvější a nejkvalitnější suroviny od vybraných a předem prověřených dodavatelů. Veškeré suroviny jsou před vstupem do naší výroby testovány, abychom měli opravdu jistotu, že našim klientům můžeme nabídnout jen to nejlepší.

Kontrola

Jsme držiteli certifikátu HACCP, jenž zaručuje bezpečnost a především vysokou kvalitu našich programů ve všech fázích manipulace s pokrmy, surovinami, skladováním a distribucí.

Dbáme na dodržování teplotního řetězce ve všech fázích výroby hotového pokrmu a teploty pečlivě zaznamenáváme. Dodržování veškerých stanovených hygienických norem je samozřejmostí.

Příprava jídel

Všechna jídla připravuje tým profesionálů, složený z kuchařů s bohatými zkušenostmi nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Pro přípravu naší krabičkové diety využíváme nejmodernější přístroje a technologie.

Veškeré vybavení naší kuchyně splňuje ty nejnáročnější požadavky moderního a zdravého zařízení. Jsme přesvědčeni o tom, že kvalitní technologie jdou ruku v ruce s kvalitní stravou.

Balení

Při balení našich jídel dodržujeme nejpřísnější hygienické normy. Odvažování jednotlivých porcí je prováděno pod přísným dozorem tak, aby jste vždy obdrželi deklarované porce se správnou výživovou hodnotou.

Naši krabičkovou dietu obdržíte v jednorázových 100% recyklovatelných plastových mističkách, které jsou určené k ohřevu v mikrovlnné troubě. Ke každé denní dávce krabiček obdržíte také tištěný jídelníček s výživovými hodnotami každého jídla.

Distribuce

Distribuce našich jídel probíhá chladícími vozy tak, abychom dodrželi i při přepravě jídel teplotní řetězec. Každý vůz je vybaven registračním teploměrem, který každých 30 minut zaznamenává aktuální teplotu.

Abychom dodrželi teplotní řetězec i na našich odběrných místech, vybavili jsme je našimi lednicemi s teploměry, na základě kterých jsou každodenní teploty zaznamenávány.

Dodržujeme principy udržitelnosti a tím naplňujeme cíle pro lepší budoucnost. Využíváme dopravní společnost s elektrickými vozidly a používáme pouze plastové obaly, které se dají recyklovat a dále zpracovávat. Stávající legislativa nám bohužel neumožňuje používat např. jídlonosiče nebo papírové obaly. I tak se ale snažíme využívat tu nejšetrnější možnou variantu a o recyklaci žádáme i naše klienty. Klienti využívající službu dovozu na adresu mají navíc možnost využití naší služby zpětného odběru obalů.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy