Hodnocení klientů

Markéta H.

Jsem spokojená s mléčnými výrobky, zeleninou, ovocem, kuřecím, hovězím, krůtím, vepřovým masem. Trochu horší je to s treskou. Pomeranč s chilli papričkou je famózní. Chutná mi, děkuji.

Zdeňka K.

Vyhovuje mi, že nemusím vařit, jídlo je velmi chutné, vyvážené. Doufám, že budu pokračovat v takovém režimu. Jídlo 5× denně, zdravé.

Hana V.

Nejvíce mi vyhovuje pestrost stravy a nápady na jídla, které bych sama nevyzkoušela. Také to, že mě neberou během dne žádné "chutě" :-)

Michaela M.

Jsem mile překvapena, jak je jídlo dobré. Opravdu, vše mi moc chutnalo a hodnotila jsem i jednotlivá jídla v jídelníčku. A že bych jídla snědla daleko více, jak je dobré :-) :-)...

Michaela F.

Vyhovuje mi hlavne rôznorodosť jedál a že si takéto jedálničky nemusím vymýšľať sama. A hlavne si vážim čas ktorý tým ušerím.

Jana M.

Nemusím přemýšlet co nakoupit, uvařit.

Petr J.

Kvalita stravy mi zcela vyhovuje. Sice nehubnu, ale nemusím se v jídle omezovat a přesto si držím váhu. I vaše konkurence nabízí chutná jídla v obdobné cenové úrovni, ale zatím nemají takovou úroveň technické podpory dodávek. Možnost si doma na PC v předstihu tří dnů upravit odběr jídla a získat informaci o čase dodávky den před jeho dodávkou je vynikající a předčí nabídku konkurence. Velice mi vyhovuje informace kurýrní služby bevy-city, kterou hodinu v následujícím dnu dopraví na výdejní místo krabičky. A hlavně to, že v uvedeném rozsahu také krabičky vždycky dodají. V ten den pak dostávám SMSINFO informaci, že kurýr je na cestě a dorazí za 7 minut, že kurýr BEVY přijel a potom od 720738169 zprávu, že jsou krabičky uloženy na odběrném místě. To je výrazné zlepšení, oproti dřívějšku, které mi umožnuje plánovat si činnost následující den a asi již ani nelze to vylepšit.

Markéta H.

Dietu v krabičce odebírám od ledna a jsem velmi spokojená. Nyní již kilogramy ubývají pomalu, ale vyhovuje mi to a jsem spokojená. Děkuji

Peter S.

Nejvíce mi vyhovuje různorodost jídla, ryba aspoň 1x týdně, ovoce a zelenina.

Eva B.

Rychlost, spolehlivost, příjemné vystupování, výtečné jídlo - toto všechno mě velice těší a přeji si, aby jste mě vydrželi co nejdéle to půjde ve stejném duchu Děkuji

Dagmar

Dobrý den, měla jsem Vaše krabičky před rokem a ukončila jsem jejich odběr předčasně, protože mi nevyhovovalo složení jídelníčku, i když úbytek váhy se dostavil i tehdy. Nyní jsem velmi ráda, že jsem Vám dala druhou šanci. Neskutečně jste na sobě zapracovali a až na drobnosti je nyní vše super. Zvýšil se podíl bílkovin, zelenina je mnohem lépe připravená a je jí mnohem více, přibyly ryby, luštěniny a kvalitně připravené maso. Recepty jsou chutnější a jídlo mnohem lépe vypadá. Prostě super práce.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy