Hodnocení klientů

Alena K.

Jídla je dostatek, občas nezvyklého složení i chuti, avšak vyhovující.

Jana J.

Děkuji moc za vaše služby, jídlo mi velmi chutná a určitě budu kamarádkám doporučovat vaši firmu, už jsem tak učinila. Děkuji. J.

Karolína

Smoothies jsou vždy absolutně parádní. Velmi pestrá jídla.

Eva

velmi chutné jídlo

Hana D.

Vyhovuje mi, že nemusím přemýšlet co nakoupit, uvařit. Nemusím počítat kalorie a zdravě hubnu. Vše mi chutná a nepociťuji se něčím dojídat. Velmi důležitý je pitný režim, ale to už záleží na každém z nás. Též pohybová aktivita. Nemám připomínku ke zlepšení, mám s touto dietou dlouhodobější zkušenosti a vždy dosáhnu požadovaného váhového úbytku.

Renata R.

Veľmi chutné jedlo a pestrosť jedálnička

Peter S.

Skvělá jídla, miluji smoothies!

Jan K.

Pestrost jídel, balení, kurýrní služba je na velmi dobré úrovni.

Tsvetana O.

Moc se mi líbí, že nabídka je vždy pestrá. Některá jídla jsou opravdu chutná

Markéta H.

Dietu v krabičce odebírám již 10 měsíců. Jsem velmi ráda, že úbytek hmotnosti je 27 kilogramů. Velmi mě posunulo i vědomí, že mé pohybové aktivity jsou omezené, neboť chodím o 2 Francouzkých holích a i tak jsem dokázala zhubnout tolik kilogramů aniž by příliš utrpěly svaly. Protože strava je čerstvá, vyvážená a pestrá. Jídlo mám každý den včas k dispozici. Jediná treska, která bývá neslaná tak jí nemusím, ale vím, že i ryby jsou důležité tak si jí dochutím. Ale jinak nemám žádnou připomínku. Kurýři jsou ochotní a příjemní. Děkuji Vám za to, že takhle dobře fungujete. S přáním dalších úspěchů, Vás zdravím. Markéta H.

Pavlína H.

Dobrý den, s vaší krabičkovou dietou jsem velmi spokojena :-) Krabičky odebírám již téměř rok a nejen, že jsem zhubla 18 přebytečných kil, ale zlepšil se tak i můj zdravotní stav (dle laboratorních výsledků u lékaře). Strava je pestrá a chutná - vyhovuje mi. Děkuji vám všem! Pavlína H.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy