Hodnocení klientů

Jana B.

K této dietě se vracíme 1x za rok. Stačí měsíc a dostaví se jak úbytek na váze, tak i návyk na menší porce. A je to super. Osobní odběr je v pořádku.

Mariana S.

Moc děkuji, za téměř tři měsíce úbytek 4,6 kg.

Karolina M.

Vše je vynikající.

Jana B.

Ryby jsou často a jsou chutně připravené. Maso je měkké a nevysušené, žádné šlachy a nejedlé kližky. Zelenina a ovoce ve výborné kvalitě. Treska se špenátem, karbanátky z vepřové panenky, cizrnové šátečky plněné špenátem, krůtí s houbovou omáčkou byly excelentní. Jídlo vždy vypadá čerstvé, je pestré a i když mám někdy hlad, nemám potřebu mlsat, těším se na další krabičku.

Jana H.

Nejvíce mi vyhovuje, že nemusím myslet na to, co si koupit nebo uvařit, jídlo mám vždy po ruce v průběhu dne. Vím kolik toho sním pokud jde o kJ.

Rastislav B.

Vaši službu jsme si velice oblíbili, jak s jídlem, tak i místem na vyzvedávání krabiček jsme naprosto spokojeni. Rovněž komunikace se zákaznickým servisem je bezproblémová.

Martina H.

Vyhovují mi kombinace různých potravin, ovoce i zeleniny.

Veronika P.

Chutná jídla, dieta funguje. :-)

Markéta H.

První měsíc jsem zhubla o 6kg. Nyní 2 týdny stojím s váhou. Ale jsem rozhodnutá vydržet a pokračovat. S krabičkami jsem velmi spokojená. Jídlo je chutné, čerstvé a pestré. I kurýři jsou ochotní a vstřícní. Děkuji

Dana M.

Perfektní, chutné, doprava super. Není co vytknout

Martin Z.

úbytek váhy -7 kg za měsíc

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy