Hodnocení klientů

Lukáš H.

Výborné jídlo, skvělá kvalita a snadná recyklace. Mohu doporučit.

Vendulka M.

S krabičkovou dietou jsem byla velmi spokojená. Výběr jídel byl rozmanitý. Kvalita jídel byla výborná. Dietu doporučuji.

Věra H.

Vyhovovalo mi pestré složení jídla, bez jakýchkoli starostí, nakupování a vymýšlení denního jídelníčku. Při dodání na odběrové místo dorazí vždy sms.

Vendulka K.

Jídlo je moc chutné, komunikace, doprava i případné vyzvedávání na odběrném místě - super. Vyzkoušela jsem více firem, ale tahle je top.

ANASTASIYA H.

Hi guys We loved trying your menu. Found it fairly tasty and exciting. It was your first week so looking forward to continue with your service Many thanks

Jaroslav H.

Ideální dieta pokud máte běžně, velmi náročný pracovní týden. Velmi chutné kvalitní suroviny a bez starostí.

Lucie L.

Už jsem vyzkoušela asi 3 firmy, které dodávají jídlo v krabičkách a Dietavkrabicce.cz je jednoznačně nejlepší. Nejen v chutnosti, pestrosti a vyváženosti jídla, ale i co se týče doručování a služeb okolo. :-)

Veronika

Krabičky mi moc chutnaly, jídlo bylo pestré a nestalo se že by mi něco nechutnalo.Co se tyče dopravy nechala jsem si ho dovážet do výdejního místa a vše bylo bez problému.

Anna S.

Krabičky objednávám už podruhé. Po první objednávce se mně povedlo zhubnout 5 kg. Ted potřebuji ještě další 3 kg pro úplnou spokojenost. Jsem hlavně velice překvapena, že dieta nejenom funguje ale i chutná. Po několika dnech dokonce i množství stačí aby necítit hlad (se začátku první dva dny byly krute : ) ) Během leta zkusila jsem jiné krabičky, které jsou bliž k memu zaměstnaní ale nakonec jsem se rozhodla dojíždět dal za kvalitnější stravou. Vřele doporučuji hlavně, že je možné objednat zkušební týden.

Daniel M.

Absolvoval jsem opakovaně a jídla byla pestrá a chutná. Pozitivní výsledek se též dostavil. Za to, že se kila vrátila si mohu následně sám :-(

Linda

Vyzkoušeno již několikrát, mohu jen doporučit! Jídla jsou velmi chutná a pestrá!

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy