O dieta v krabičce

Bezstarostná

Nestíháte si vařit nebo už vám došly nápady? Nechte to na nás! Doručíme vám zdravý a vyvážený jídelníček na celý den, aniž byste jen zavadili o vařečku. Na vás už bude jen dobře si pochutnat.

Zdravá, vyvážená a čerstvá

Chcete zhubnout nebo se „jen" udržovat fit? Naše krabičky se vám přizpůsobí. Ti, co chtějí hubnout s námi, mají obvykle po měsíci 5 kilo dole.

V každém případě vaříme vždy z čerstvých a pečlivě vybraných surovin a dbáme na to, aby byl jídelníček dostatečně pestrý a nutričně vyvážený.

Profesionální a nápomocná

Naše menu tvoří tým profesionálů složený z výživové poradkyně a kuchařů s bohatými zkušenostmi. Naše poradkyně vás navíc může vyslechnout a doporučit vhodný program.

A nebojte, nebude se pohoršovat nad tím, že si občas rádi dáte čokoládu. Konzultaci nabízíme za zvýhodněnou cenu.

Technicky vyspělá a certifikovaná

Vybavení naší kuchyně splňuje ty nejnáročnější požadavky pro moderní a zdravé stravování.

Jsme držiteli certifikátu HACCP, který zaručuje potravinovou bezpečnost a vysokou kvalitu ve všech fázích manipulace s našimi pokrmy. Jsme také členy Aliance výživových poradců.

Mobilní

Působíte ve Středočeském kraji nebo v Praze? Pro dobrou chuť nemusíte chodit daleko! Vlastně jen ke svým dveřím, kam vám (našimi chladícími vozy) dovezeme jídlo vždy čerstvé.

Kromě dopravy domů nabízíme celkem 14 odběrných míst.

Šetrná k peněžence a stravenková

Věděli jste, že průměrný člověk utratí denně za jídlo asi 250 Kč? Za naši krabičkovou dietu zaplatíte jen o 19 Kč víc. Zato ale ušetříte spoustu času a energie, které vám jinak spolknou nákupy a vaření.

Platit můžete i stravenkami, přijímáme Sodexo (PLUXEE), Ticket Restaurant a Le Chéque Déjeuner.

100% recyklovatelná

Protože nám příroda není lhostejná, používáme pouze plastové obaly, které se dají recyklovat a dále zpracovávat.

Stávající legislativa nám, bohužel, neumožňuje používat např. jídlonosiče nebo papírové obaly. I tak ale využíváme tu nejšetrnější možnou variantu a o recyklaci žádáme i naše klienty.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy